Eski tenis yıldızı: “Çıktım” – Boris Becker özel iflasına yakında son vermek istiyor

Mirkelam

Member
İnsanlar eski tenis yıldızı

“Ormandan çıktım” – Boris Becker özel iflasa yakında son vermek istiyor

21:52 itibarıyla| Okuma süresi: 2 dakika

Yakında iyi haberi açıklayacak: Boris Becker

Yakında iyi haberi açıklayacak: Boris Becker

Kaynak: Monika Skolimowska/dpa

Boris Becker iflas suçlarından hüküm giydi. Aralık 2022’de serbest bırakıldıktan sonra artık gelecek konusunda iyimser. Yakında televizyonda bir tenis uzmanı olarak görülebilir. Ve Alman Tenis Federasyonu’na olası bir dönüş hakkında spekülasyon yapıyor.

Deski tenis dünyasının bir numarası Boris Becker (55), yakında özel iflasını geride bırakabileceğinden emin. Hamburg’daki OMR dijital fuarında Becker, bunu bir an önce bitirmek istediğini söyledi. “Orada doğru yoldayız. Ve bu sadece bana bağlı değil, aynı zamanda iflas yöneticisinin de nerede buluşacağımıza bağlı, neyin hala olağanüstü olduğu.” Ancak yönetilebilir ve yakında bu konuda iyi haberler yayınlayabilmeyi umuyor.

Hayatını finansal olarak şekillendirmenin yolları ve fırsatları olduğunu söyleyen Becker, “Çıktım. “Ve şimdi Bütt’e geri dönmemi bekliyorlar. İster televizyon istasyonları, ister sponsorlar.” 22 Mayıs’tan itibaren Becker, Eurosport için bir TV uzmanı olarak Fransa Açık hakkında tekrar haber yapmak istiyor.

Eski Davis Cup takım patronu Becker, dijital festivalin sonunda OMR genel müdürü Philipp Westermeyer ile Alman Tenis Birliği’ne (DTB) olası bir dönüş hakkında da konuştu: “Dernek, yeniden bir rol üstlenmemi istiyor. Soru şu: bunu istiyor muyum? Bunu yapabilir miyim?” dedi Becker. Ayrıca eski Wimbledon şampiyonları Steffi Graf ve Michael Stich’i de getirdi. Becker, “Üçümüz bir rolü oynayabilseydik, kazanma şansı benim tek başıma oynadığımdan çok daha yüksek olurdu,” diyor.

ayrıca oku

Boris Becker ve John McEnroe, oyunculuk kariyerleri boyunca on kez bir araya geldi.  Becker sekiz maç kazandı

Eski tenisçi, İngiltere’de 231 gün hapis yattıktan sonra Aralık ayı ortasında serbest bırakıldı. Nisan 2022 sonunda iflas yöneticilerinden milyonlar değerindeki varlıkları gizlediği için Londra’da iki buçuk yıl hapis cezasına çarptırıldı. Becker, gelirinin bir kısmını iflas yöneticisine devretmeye devam etmelidir. Ayrıca, şu an için eski evlat edindiği Büyük Britanya’ya dönmesine izin verilmiyor. Becker’e göre, şu anda ortağı Lilian de Carvalho Monteiro ile İtalya’da yaşıyor.